Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami nagyon jó és hatékony...

Valami nagyon jó és hatékony fénék ill.comb&vádli erősítő gyakorlat?

Figyelt kérdés

sajnos észrevettem, hogy a fenekem és az alatta lévő rész, tehát ami közvetlenül a popsi alatt van(bocsi, nem tudom máshogy elmagyarázni), kezd narancsbőrös lenni, pedig vékony vagyok.még nem extra, de már jó úton halad.tudnátok valami nagyon hatásos tornát ajánlani?olyan pl. mint a brazil butt lift( http://www.youtube.com/watch?v=vwEhu8P_n6k&feature=related)... sajnos a torna része nincs fent:SS ehhez hasonló videókat keresek, lehetőleg a youtubon.jó lenne, ha magyarul lenne, de lehet más nyelven is, csak hasson.

már régóta tornázom, de a fenekem nem akar kikupálódni.nagyon hálás lennék, ha tudnátok nekem linkelni videót, de ha az nincs, akkor jó lesz szöveg is(tehát egy cikk)szerintetek milyen gyakran kéne végeznem ilyen popsiformáló gyakorlatokat, hogy nyárig hasson?heti 3-4X elég?(suliban még van tesi is:D)

előre is köszönöm az értelmes válaszokat!!


2012. febr. 25. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
majdnem elkezdtem komolyan venni a kérdést,de megláttam ezt a nyárig hasson dolgot,uh inkább csöndben maradok...
2012. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 justme123 ***** válasza:

Első hozzászóló: Mi bajod van azzal, ha egy lány szeretne tetszeni a fiúknak nyáron a strandon? Így legalább mi is tudjuk legeltetni a szemünket, természetesen diszkrét keretek között :D


Az ilyen videókban én nem hiszek és még rajtam kívül sokan mások sem. Inkább heti 3-4 aerobbal és a legjobb még ha menne a súlyzós edzés combra pl. kitörés, guggolás stb., meg szálkásító diéta. Így nem, hogy a narancsbőröd eltűnik, de olyan feszes lesz a feneked:) . Étkezés nagyon fontos.


[link] Ezt elolvashatod

2012. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második valaszolònak nagyon köszönöm a segítséget :-Daz elsőnek meg nem értem mi a baja:-|
2012. febr. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!