Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem sportolok csak nehéz...

Ha nem sportolok csak nehéz fizikai munkát végzek egy gyárban ( napi 12 óra) és szedem a zsírégetőt akkor fogyok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajaj, még zsírégető nélkül is.

Én is így fogytam le 2,5 hónap alatt kb. 12 kilót. Nehéz fizikai munka volt, bár nem gyárban.

Mellette sokat ettem, hizlaló dolgokat is.

2012. febr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze,fogyhatsz tőle,bár szerintem fölösleges rá költeni.egy kicsit visszaveszed a kalóriabevitelt,ez már önmagában elég.(de ha nem vagy nagyon elhízva,csak mondjuk van egy kis pocakod,úszógumid,akkor nem is biztos,hogy feltétlen csökkenteni kell)+sok víz(akár napi 4 l)egyél néha csípős ételeket,ezek kicsit fokozzák az anyagcserét(gyömbér,erős paprika,bors)Ha lehet,egyél több sovány fehérjét(tojás,csirkemell,sovány hal pl.)és vigyél be több növényi rostot.

30/f

2012. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyzet egyszerű ha több kalóriát használsz el munka során mint amit megeszel akkor fogyni fogsz.
2012. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12 órákat dolgozok már 1 éve.

Nem fogyok vagyis csak pár kilót.

Most vagyok 93-96 között.

Jó lenne kb 85 re lemenni.

183cm vagyok.

Nem vagyok kövér csak egy kis úszógumi meg pocak.

2012. febr. 26. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor valami hibádzik ott a munka nehézségét illetően.
2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!