Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok tömegnöveléshez...

Ajánlanátok tömegnöveléshez milyen kiegészítőket vegyek?

Figyelt kérdés
10000 Ft áll a rendelkezésemre és ha ééehet minnél hosszab időre megkéne oldani belőle a tápkiegészíítőket.Most vagyok túl egy kreatin kúrán szóval azt egyenlőre haggyuk ki belőle.Vitamin is megvan oldva mivel gyógyszertárosok a szüleim.
2012. febr. 26. 21:12
 1/5 dirtboy ***** válasza:
étrend függő hogy mi kell,az étrend után kell kiválasztani a tápkieget nem fordítva
2012. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:

Ha a kreatin kúra után akarsz a táplálékkiegészítőkkel foglalkozni, akkor ott nagy bajok vannak...


10.000 forint ebben a sportban nem sokmindenre elég, de nézzük sorjában:

Étrended van? Napi 2g/testtömeg fehérje és 5g/testtömeg szénhidrátot kell elfogyassz szilárd kaja és étrendkiegészítőkkel.

Étrend nélkül sajnos eleve esélytelen az egész, tehát ha nincs megtervezett étrended, akkor a rendelkezésedre álló pénzt is húsba fektesd.

Ha étrended van és még így is van 10.000 forintod, akkor én azt javasolnám, hogy edzés utáni turmixhoz vegyél egy vödör kevert fehérjét (power protein, power pro, full force mpm) és vegyél hozzá pár kg szőlőcukrot. Sajnos ez így egy kicsivel több mint 10.000ft, de szerintem ez tart legtovább.

2012. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zakathol megoldása lenne a legjobb, de először az a fránya étrendet rakd rendbe :) persze csak akkor ha még nem tetted
2012. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szőlőcukor adagolásnak nézz utána nehogy edzés előtt szedd nekem
2012. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az étrend megvan :) és fejlődök is csak gondoltam nem árt egy kis plussz :)
2012. febr. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!