Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik küzdősportnak/harcművés...

Melyik küzdősportnak/harcművészetnek a legjobb az edzése?

Figyelt kérdés
Már korábban is űztem különböző sportokat és sajnos sokszor belefutottam abba, hogy az edző nem volt épp a legjobb. Most szeretnék valamilyen küzdősportot űzni de nem tudom melyiket oktatják is, megfelelően. Pár konkrét: savate, kempo, kali. És még annyit, hogy Budapesten kéne és hogy az V. kerületben lakom úgyhogy a hely is könnyen megközelíthető legyen innen

2012. febr. 26. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

a savate-ot két európa bajnok oktatja.

és nem csak oldalról magyaráznak,hogy ezt meg azt csináld,hanem ők is végignyomják az edzést,bunyóznak meg minden.

közel sem bírtam lenyomni egyiket sem,eljátszadoztak velem,uh a tudásuk egyértelmű.

az university-ben van edzés,meg angyalföldön.

az előbbi jól felszerelt ökölvívó terem,versenyzők is járnak,az angyalföldi inkább hobbista edzés.

ezekkel tehetsz egy próbát.

2012. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos, hogy az edzőkkel van a baj? nem veled?
2012. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:-) Nos hogy velem van e baj az más lapra tartozik azt hiszem, én itt most csak az edzésekre vagyok kíváncsi mivel sok helyen hallottam hogy itt vagy ott nem a legjobb az edzés.
2012. febr. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!