Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MIk a Zsákolás előnyei? Többi...

MIk a Zsákolás előnyei? Többi lent!?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit alacsony a testsúlyom a magasságomhoz képest


178cm Magas vagyok és 55kg, szóval milyen előnyöm származhat ha elkezdek zsákolni, milyen hatással van a testsúlyomra esetleg a mozgástol kicsit feltudok szedni 1 kis izmot? vagy jobb étvágy stb mellesleg dohányzom. Értelmes válaszokat várok 18/F



2012. febr. 28. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem jártál küzdősportra és nyomod,akkor berögzíted,elmélyíted a rossz beidegződéseket,mozdulatokat.

ezek mellett a legjobb állóképesség nővelő és a legjobb kalóriaégető.

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem viszont csak részben válaszoltál de azért köszönöm
2012. febr. 28. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem kielégítő volt a válaszom.

de akkor egyszerűsítem.

ha ugyanannyit eszel,mint eddig és mondjuk heti 3x-4x zsákolsz 1 órát nagy intenzitással,akkor kb 1 hónap alatt lefogysz kb 50 kilóra.

az izmaid állóképessége nőni fog,de a térfogatuk nem.

tehát a célodnak nem nem felel meg.

de ha nem eszel,akkor a súlyzós edzéssel is kb ugyanezt a hatást fogod elérni.

2012. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ror válasza:
viszont ha rendszeresen zsákolsz megfog nőni az étvágyad és látszani fog hogy van izom rajtad, egy idő után szálkás leszel de nem hiszem hogy megnőne a súlyod, ha nagyobb akarsz lenni inkább a súlyzózás, vagy inkább mind2 én is eszt teszem de igaza van az előttem írónak hogy nem ártana előtte valamilyen edzésen elsajátítanod az ütéseket,rugásokat.
2012. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!