Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok néhány házilag...

Mondanátok néhány házilag készíthető horgászeszközt? (Ha lehet, alacsony költségvetésből)

Figyelt kérdés
Természetesen érdekelne az is, hogy lehet elkészíteni. :)
2012. febr. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bottartó (ágas). Arra alkalmas y alakú faágból.

Horgászbot. Bambuszból, partközeli küszözésre, keszegezésre.

2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyenre gondolsz? Villantót lehet akár kanálból, úszót parafából, de én etetőanyagot is szoktam itthon csinálni, na meg üveges kukoricát különböző aromákkal, ételfestékkel "fűszerezve". Figyelmedbe ajánlom Ekkehard Wiederholz Horgásztrükkök című könyvét, az egész arról szól, hogy mit lehet házilag elkészíteni pár forintból, "haszontalan" tárgyakból. Pl.: wobblert, villantót, műcsalitartót, kapásjelzőt, illetve hogyan javítsuk ki, ha valamink tönkremegy. Vaterán 800 Ft, szerintem nagyon megéri!
2012. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam (bár ez nem a legolcsóbb kategória):

[link]

2012. ápr. 1. 13:37
 4/4 anonim válasza:
Aha. Hát akkor viszont azt tudom tanácsolni, hogy leginkább Te tudod, mit szeretnél csinálni. Utána google, aztán beírod hogy ".................. készítése házilag". Szinte mindig van amit ki dob.
2012. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!