Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyáron izmos voltam, lement...

Nyáron izmos voltam, lement minden. Visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Nyáron viszonylag el voltam eresztve izomzattal (kézi,úszás,falmászás,futás), most viszont a koliban punnyadástól kb lement az egész. Hogyan tudnám elérni, hogy újra megint a régi legyen? kézi,falmászás már nem játszik. futópálya áll a rendelkezésemre, kerékpár is.
2012. febr. 28. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:

kondícióm a nullával vetekszik, hogyan csináljam szépen, fokozatosan, hogy visszanyerjem azt?


bokasúllyal futás és napi bringás közlekedés volt a megszokott.. most pedig már a campuson lakom koliban

2012. febr. 28. 14:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Konditerem nincs a közelben? Diákkal úgyis olcsóbban bemehetsz.
2012. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konditerem, vagy a koliban fegyencedzés.
2012. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
konditermet mivel lehetne kiváltani? nem szeretek oda járni, kb ki van nézve az ember onnan
2012. febr. 28. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte írtam, hogy fegyencedzés (saját testes):fekvőtámasz, tolódzkodás, húzódzkodás, guggolás, lábemelés, hídtartások, fekvőtámasz kézenállásban.
2012. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De nagyban megkönnyítenéd az életed azzal, ha nem azon gondolkoznál, hogy ki néz ki téged a kondiban.


Mert hogy te futástól, és biciklizéstől izmos nem leszel, az biztos.

2012. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van, ne törődj azzal ha valaki ferdén néz rád!

Ők is ugyanolyan emberek, függetlenül attól hogy ők izmosabbak (esetleg) mint te.

A terem meg nem az övék, ők is úgyanúgy lejárnak mint Te.

2012. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!