Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek látni bármi...

Szerintetek látni bármi változást 1-2hónap elteltével?

Figyelt kérdés

Nagyjából 4hónapja edzek, de ebből másfelet kondiban, előtte csak itthon edzettem padon meg amiket tudtam, de persze kondiban jóval másabb, sokkal jobban megéri edzeni, erre már rájöttem, több géppel edzhetek egy izomcsoportot, a végére elfáradok teljesen.

Készítettem képet kb 2 hónapja és 3napja, én nem igazán látok változást, csak annyit hogy az ereim a karomon kicsit könnyebben előjönnek, vagy ha ráfeszítek akkor látszódnak, de alap helyzetben én nem nagyon látok semmi újat, azt leszámítva, hogy híztam olyan 4kg-t kb. de ennek a nagy része szerintem zsír, majd a képeken látjátok. A lábamról nem csináltam képet, így arról most is kimaradt, de mondjuk futottam meg fociztam elég sokat úgyhogy abból még maradt valami, úgyhogy nem sokat változott még.

Ti láttok valami változást?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

16/F


2012. febr. 28. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem tudom melyik van előbb :D
2012. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én látok változást:) Még 3 hónap és a felső kockák tisztán kivehetőek lesznek:D Csak igy tovább:)
2012. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, Nuboja értem a poént... :D

hát, igazából én egyre kevesebbet látok a hasizmomból, de igazából a mell-kar akkor látom nem sokat fejlődött, ebből is inkább a mell ami érdekel mert nem nagyon van rajta izom :D

2012. febr. 28. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld tovább, fél éven belül nagy változás lesz, hidd el:)
2012. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csinálom én csak kíváncsi voltam hátha ti láttok valamit :D
2012. febr. 28. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!