Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leg Magic. Napi mennyit?...

Leg Magic. Napi mennyit? Mennyi az ami után látok változást?

Figyelt kérdés

Combommal, fenekemmel van gondom. Nem nagy, csak nem elég feszes. Mit ajánlanátok. Tudom azt is, hogy nincs helyi zsírégetés, de mégis milyen mozgásformákat ajánlotok egész test formálására, zsírégetésre? Diétázok, de szeretném kiegészíteni, nyárra megfelelő alakkal szeretnék büszkélkedni :)


Köszönöm


164/54 19/L


2012. jan. 13. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító étrend, aerob és súlyzós edzés, olvass egy picit: [link]
2012. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
75%
Leg Magic szart sem ér,kidobhatod a szemétbe,menny futni és amit írtak étrend azt csináld.
2012. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem futhatok. De azért köszönöm.
2012. jan. 13. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:

hmm.. bármilyen edzést, csak EZT nem.

menj le terembe, menj el kickboxolni, vagy csinálj teljes testes edzést az ő videói alapján http://www.youtube.com/results?search_query=zuzane

de a legmagic alacsony terhelésű gyakorlatot felejtsd el..

majd 70-80 évesen lehet beszerezhetsz egy ilyet, de még akkor is értelmesebb lenne thai-chizni.


apropó Nyuszi, te mit szólsz a Zuzane videókhoz? mármint a mellein kívül gondolom.

2012. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a testéhez mit szólok, vagy az edzéshez? hát jól néz ki, a gyakorlatok is biztos jók, ha valaki ilyet szeret, de ő azért nem ezekkel érte el ezt az alakot :)
2012. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy értettem, hogy a testén kívül :D

nyilván nem sajátsúlyossal van ott ahol, de amúgy én mostanában minden otthon edző fogyózónak az ő videóit ajánlom, mert basszus, azt leszámítva hogy nem edz hátat, jók! tehát az egészen kemény gyakorlatok is megtalálhatók.

2012. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja, én nem néztem végig ilyen tüzetesen. de persze, jobb mint a rubintréka :D


http://www.youtube.com/watch?v=vv5Uc90SQAs&feature=related

2012. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Neten ajánlották a Leg Magicet. Még ma elkezdem a videók alapján az edzéseket. Remélem lesz változás. Kb mennyi idő után észlelhetek változást, ha a teljes testes edzést mindennap megcsinálom? Nem szeretném idő előtt feladni :)
2012. jan. 14. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:
pár hónap alatt már észre lehet venni, ha nem takar sok zsír. nyilván ez még nem nagy változás, de mint írtam, észre lehet venni.
2012. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!