Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel tudnék...

Ezzel az étrenddel tudnék izmot építeni? Mit javítsak rajta?

Figyelt kérdés

160cm/49 kg vagyok.Izmot szeretnék felszedni, 1 éve járok edzőterembe heti 4-szer(már kezd látszani), és eddig a fogyás volt a cél(lassan fogytam nagyon), de most inkább az izomépítésre koncentrálnék. Leírom a tegnapi étrendem, ha nagyon szar, akkor javítsátok ki, vagy nézzek a neten étrendet?

Reggeli:150g zsírszegény túró, 1 natúr activia, 50g zabpehely, 200g narancs

Tízórai:3 puffasztott rizs, 200g alma

Ebéd:200g csirkemell, 100g rizs, 200g párolt vegyeszöldség

Edzés után:150g tojásfehérje, 40g zabpehely

Vacsora:100g csirkemell, 200g paradicsom

Ja és 16/l vagyok, és mondták már, hogy nem szabadna még izmot építenem, mert fejlődök. Az a baj, hogy nem szeretném a súlyzós edzéseket abbahagyni, mert edzés nélkül megbolondulnék..


2012. febr. 29. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:

hááát

úgy csináld hogy legyen meg a napi 2g/tskg fehérje, szénhidrát lányoknál ha jól tudom 3g/tskg , a túrót este edd, egyébként meg ezek azért elég nagy kaja adagok 20 deka csirke 10 deka rizzsel elég laktató, viszont 15deka csirkénél hülyeség többet enni mert nem emészted meg, főleg 49kg-osan

2012. febr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a túrót rakd estére, a 200g csirkét meg oszd el két kajálásra. Amúgy szerintem megvannak a mennyiségek.
2012. febr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Egyébként nagyon-nagyon sokat tudok enni. Fél kiló csirkét szerintem egy étkezés alkalmából simán meg bírnék enni.. Mondjuk ma ebédre csak 150g csirkemellet ettem, de akkor holnap is annyit fogok, ha elég annyi. Meg teli hassal nem valami kellemes edzeni..

2012. febr. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!