Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretném kezdeni az edzést,...

Elszeretném kezdeni az edzést, ez így megfelelne? (lent)

Figyelt kérdés

16éves leszek, 185cm 82kg. Elszeretném kezdeni az edzést, de először is fogyni szeretnék.


Zsírégető: [link]


Fehérje: [link]


Ezeket néztem ki. Mit javasoltok? Szerintetek megfelel? Előre is köszi.


2012. márc. 2. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól még elkezdheted, sőt ajánlott súlyzós edzés, ha fogyni akarsz. Így legalább izomból nem fogsz annyit veszteni. Szerintem a legfontosabb, hogy legyen egy jó étrended az edzésekhez. A súlyzós edzést egészítse ki heti 3-4 aerob edzés is.

Én nem vennék full szójás proteint, a power protein vagy power pro jobb lenne, ha nincs lóvé tejsavó proteinre.

Zsírégetőt meg hagyjad a p-be, nem sokat ér, diétával és aerobbal éred el az eredményt.Ezt még olvasd el: [link]

2012. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. [link] erre gondoltál??? Mert az árba ez is belefér :D
2012. márc. 2. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ebben van tejsavó fehérje is, ízben , oldódásban is jó.
2012. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ugye ezektől a cuccoktól nem leszek "kigyúrt"?...Szép izmos testet szeretnék (kockahas,nagy váll,bicepsz) és nem izompacsirta lenni. Kb. ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=RSC4cbtOGSY&feature=related
2012. márc. 2. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű ám izmosodni, még jó étrenddel és tápkiegekkel is sok év melója. Ezek a tápkiegek csak kiegészítik az étrended, nem leszel tőlük hipp- hopp nagyon izmos.:)
2012. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom:D Csak nem tudom, hogy mellre és hasra hogyan kezdjek el majd edzeni :|
2012. márc. 2. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszomban linkeltem az alapismereteket, abban van edzésterv is, ha lent a tovább gombra kattintasz.
2012. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Megtaláltam majdnem mindent. Az alsó hasra lenne valami tanácsod? Mert ott van lerakódva egy kis fölösleges. És a derekamon.
2012. márc. 2. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz diéta kell és aerob mozgás heti 4-szer 40-50 perc. Hasizom gyakorlattal nem megy le, mivel nincs helyi zsírégetés.

Alsó has sincs, csak a hasizomnak van alsó része, amire legtöbben a lábemelést ajánlják. Szerintem meg ezzel is dolgozik az egész hasizom.

2012. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindent! :)
2012. márc. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!