Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sajnos nincs köztes súlyom...

Sajnos nincs köztes súlyom :/. Szerintetek ez megfelelne?

Figyelt kérdés

5, 10 kilós tárcsáim vannak és arra gondoltam h mi lenne ha ha a rúd két végére felraknék két táskát/egy erősebb szatyrot és beleraknék 1vagy két kiló vmit (pl: liszt, cukor stb)


Ugyanazt a hatást eltudnám vele érni mintha rendes súlyokkal dolgoznék?


akinek nem esett volna le fekve-nyomáshoz kellene :D

előre is köszi 18/L


2011. dec. 4. 18:03
 1/3 dirtboy ***** válasza:
végső megoldásnak jó de kb. 2500ft két darab 2,5kilós tárcsa,nem nagy összeg és nem gondolom hogy pont a hobbidon kéne spórolni
2011. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazad van :) ez mellett heti 2x eljárok kondiba ott tudnám csinálni de az a baj két fajta rúd van az egyik 10kilós azt elbírom minden és arra tök szívesen pakolnék súlyt DE!!! nem lehet mivel nem olyan hosszú a rúd így erre nem lehet, mármint lehet de nem tudnám visszarakni a tartóra mikor befejeztem az egyik sorozatom. :/


a másik súly az viszont 20kilós azt meg sajna még nem bírom el már próbáltam :S


és mivel apukámtól megörököltem a rudat meg a tárcsákat így gondoltam itthon rágyúrok arra h azt a 20kilós rudat tudjam majd felemelni és onnan már menni fog :D


egy kicsit túlbonyolítottam de remélem érthető! :D

2011. dec. 4. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van kondi bérleted , járj heti 3x , kivéve ha csak az a célod hogy kinyomd a 20kg-os rudat , heti 3 edzés bőven elég , a pihenő napokon pedig pihenj , ha így teszel , pár hónap is menni fog az a 20-as rúd:)
2011. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!