Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kilo súllyal edzek, hogy...

Hány kilo súllyal edzek, hogy nőjön, kerekebb legyen a fenekem? 22/L

Figyelt kérdés
Évek óta tornázom,de még mindig lapos a fenekem. Guggolást,és hajlított lábemeléseket hány kg-s súlyokkal végezzek,hogy változást érjek el?

2012. márc. 3. 17:26
 1/6 A kérdező kommentje:
De jó,hogy ilyen sokan írnak... :/
2012. márc. 3. 17:35
 2/6 anonim válasza:
76%
nekem a lépcsőzőgép segített, azóta sokkal kerekebb a fenekem és mellette edzőteremben végeztem többféle edzést. Ha nem jársz edzőterembe akkor én Rubint Réka (tudom itt mindenki utálja) DVD-t ajánlom, ha jársz edzőterembe akkor kérd a teremedző segítségét :)
2012. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az igazságot fogom mondani:



Csináld a lábgyakorlatokat annyi súllyal, amivel 10-et kínszenvedősen(nincs erőd beszélni és utána azonnal le kell ülnöd) tudsz megcsinálni. Ezt 3x minden gyakorlatnál. Kérd edző segítségét, hogy megtanítson a helyes guggolásra, nehogy megsérülj. Ha nem edzőteremben edzel, akkor úgy saccra érdemes 20kg-val(üres versenyrúd súlya) kezdeni a guggolást, hajlított lábemelés helyett "kitörés" és lórúgás gyakorlatokat végezni.

Átlagban egy formás, tökéletes fenékhez olyan 50-60kiló súllyal szoktak guggolni a lányok,eddig fél év alatt eljuthatsz de ez egyénfüggő. És ne felejts edzés után közvetlenül enni valami rendes kaját, ne koplalj.


Remélem segítettem: Egy hölgyeket edző edző :)

2012. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ci.ara ***** válasza:
tömegnövelő étrend + guggolás, kitörés én anno először mindenféle súly nélkül csináltam aztán mikor ez már megy akkor jöhet a súly hidd el érezni fogod :)
2012. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rubint Rékát nem próbálom,mert évek óta arra tornázom,szóval azt nap,mint nap "próbálgatom". A többi válaszoló tanácsát viszont megfogadom. Az a baj,hogy itt nincs konditerem,de a barátomnak van egy egészen szép kis otthoni "kondi terme" csak az a baj,hogy nem szeretem ha néz közben...na de majd vhogy megoldom.
2012. márc. 6. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A guggolás edzi némileg farizmot, de a megdöbbentő igazság az, hogy még a saját testsúllyal végrehajtott farizomhíd is jobban aktiválja, mint a maximális súllyal végzett guggolás. Tehát annak ellenére, hogy farizomra mindig a guggolást hozzák fel, sokkal többre mész, ha csípőtolásokkal edzel. Valahogy így: http://www.youtube.com/watch?v=jVlQhlKf-5Q Ez a gyakorlat a legjobb farizomra.
2012. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!