Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szevasztok! Pár Hete szedem a...

Mc JO3Y kérdése:

Szevasztok! Pár Hete szedem a Protein 81+ nevű fehérjeport, és keményen gyúrok rá, de nem látok semmi változást! Megjegyzem a proteint gyúrás előtt szoktam beszedni! Mit csinálok rosszul? Köszönöm előre is! :D :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindent.


Nincs normális étrended, edzés után nem pótlod rendesen a tápanyagot, és türelmetlen vagy.

[link]

2012. márc. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem gyógyszer, hogy szedjed, meg beszedjed és nem is a proteinre kell keményet gyúrni. Egy egy kiegészítő és csak az edzés utáni közvetlen étkezést könnyíti meg. Étrend nélkül továbbra sem fogsz eredményt elérni.

2012. márc. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 big dog ***** válasza:
Szedjél mellé tömegnövelő étrendet.
2012. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, a legfontosabb egy tömegnövelő étrend, amit kiegészít a protein. Nem csodaszer, ami pár hét alatt izmokat növeszt. Edzés utánra a proteinhez kellene dextróz is vagy ha van rá pénz, akkor vitargo vagy maxy maize. A szénhidrátokat is vissza kell tölteni edzés után. Edzés előtt pedig 1-1,5 órával csirke-rizs, hal-krumpli vagy hasonlóan összeállított kaját egyél.
2012. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nekem annyi a kérdésem h edzés előtt vagy után kell bevenni.

nah?

2012. márc. 5. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Benne volt a válaszomban: edzés után fontosabb.

Viszont máskor is eheted, én reggel is teszek a zabpehelyhez.

2012. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
te is szedsz ilyet és gyúrsz?
2012. márc. 5. 20:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Régóta edzek igen és mindig is használtam proteint, már nagyon sokfélét. Most ezek mennek nálam: myofusion, mutant whey, vpx syngex.
2012. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 big dog ***** válasza:

-,-"



:D

2012. márc. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem szól big? Na, jó, vettem myproteint is. :)
2012. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!