Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó választás lesz...

Cholo kérdése:

Szerintetek jó választás lesz a ZERO CARB ZERO FAT ISOBEST? A következőket figyelembe véve.

Figyelt kérdés
2 hónapja kondizok, 21 éves vagyok 175magas 90 kiló(fogyni nem szeretnék de hizni sem),nőni szeretnék, izmosodni. Ha igen akkor hogy fogyasszam, vagy mit ajánltok?
2012. febr. 29. 21:23
 1/8 dirtboy ***** válasza:

az a helyzet hogy igen nehéz felesleg nélkül fejlődni,ahhoz gramm pontos étrend kellene de még tán akkor is jönne egy kis zsír.

tömegnöveléskor nem érdemes sokat foglalkozni azzal hogy jön egy kis zsír,ha nagyon zsírosodsz azzal persze már igen.

olyankor csökkenteni kell a ch-t.

miért pont a zerora esett a választásod?

2012. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert kb. 10 kilo zsirfelesleg van rajtam, de nem latszik annyira de van. Úgygondoltam hogy ez a megfelelő, annyira nem vagyok képbe a dolgokkal. Ja és különösebben nem figyelek oda a táplálkozasomra, úgyértve hogy egészsegensen táplálkozom, változatosan, de nem gramra pontos a külömböző fontos táplálékok bevitele ami szükséges a testépitéshez. :S
2012. febr. 29. 21:47
 3/8 dirtboy ***** válasza:
akkor ne vegyél azt mert iszonyat drága,vegyél pl.vpx syngexet az jó lesz neked.
2012. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ártol függetlenül jo választás lenne? amugy érted hogy mit szeretnék nem? :O :)
2012. febr. 29. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Én értem mit szeretnél de bőven fölösleges egy ilyen fehérje neked, alap az étrend ez adja a fejlődés 70 % át 20 at az edzés 10 et az elegendő regeneráció, inkább vegyél egy multi vitamint és mellé egy közép ár kategóriásat pl 100% whey protein professional, ehhez edzés végén dobjál ideális esetben vitargot, ha nincs rá keret akkor szőlőcukrot hogy visszatöltse a glikogén raktáraidat, <--ez így a legalapabb turmix aztán ebbe még mehet bcaa mondjuk, de az étrendet készítsed el anélkül nem ér sokat az egész illetve az elején igen de nagyon gyorsan leállsz a fejlődésben.jah és az edzés utáni turmixot lehetőleg 1 órán belül fogyaszd el:D
2012. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

ha milliomos vagy akkor jó választás lehet de mivel gondolom nem vagy milliomos hogy kidobd az ablakon a pénzt ezért azt mondom hogy nem jó választás.

attól hogy ilyet veszel nem leszel előrébb a célodhoz.

2012. febr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz megfontolom tanácsod.
2012. febr. 29. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

a 100% wpp azért bőven a középár kategória felett van, a 2,2es kiszerelése majdnem annyi mint a whey c6.

Vpx syngex jó lesz, szőlőcukorral, és egy vitabolic, vagy megadaily one.

Egyébként ha olcsó fehérjét akarsz a muscle upot nézd meg, 3,5kg tejsavó 11ezer forintért, és az íze is jó, habár nem sokat lehet hallani erről a márkáról( gondolom nem is a legjobb), de 3,5kg tejsavó 11ért röhejes, a másik meg az hogy kreatin is van benne

2012. febr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!