Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Burpee vagy intervallumos...

Burpee vagy intervallumos futas? Melyik es miert jobb kardio edzes?

Figyelt kérdés
Mondjuk tegyuk fel hogy mondkettot 20percen at csinalom 1perc munk 1perc pihenovel.
2012. márc. 4. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Intervallum edzés nagyon pöpec. Én is szoktam edzeni, de csak heti 2x. Nagyon megdobja az állóképességet :)
2012. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaja tudom mert tavaly szalkasitasnal en is ezt csinaltam, de most hallottam vagy a Burpee-t sem szabad figyelmen kivul hagyni, a youtube-on is utannaneztem es lattam hogy azis egessz szeppen megdolgozza a verkeringest :D
2012. márc. 4. 11:15
 3/7 A kérdező kommentje:
* vagy=hogy.. eliras :D
2012. márc. 4. 11:16
 4/7 A kérdező kommentje:
*szepen ... koran van meg ehez xD
2012. márc. 4. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj :D Burpee-t nem ismerem.
2012. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a burpee tudtommal négyütemű fekvőtámaszt jelent.
2012. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A burpee csak egy kifejezes mely kulonbozo gyakorlatok kevereset jelenti magas intenzitassal vegezve... lehet fekvotamasz benne keverve felugras homoritassal + felhuzassal vagy anelkul, vagy csak fekvotamasz poziciobol lab mellhez huzas felugrassal vagy barmi hasonlo. En kiprobaltam es van olyan kemeny mint az intervallumos futas csak a hatast meg nemtudom megallapitani de mindenkeppen most ezzel fogok szalkasitani es meglatom majd az eredmenyt.. azt tudom hogy az edzes vegen mar inkabb meghaltam volna xD
2012. márc. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!