Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tömegnövelő a jobb...

Melyik tömegnövelő a jobb (ízben)?

Figyelt kérdés
csoki/vanília/eper...egyentalán van-e különbség a kettő között?
2012. márc. 3. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akárhogy nézem, ez 3 :D
2012. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
xD elírtam :D na mind1..melyik a hatásosabb?
2012. márc. 3. 21:18
 3/11 big dog ***** válasza:
100%
a csokis és a vaníliás 23%-kal hatásosabb mint az eper,ami 10%-kal hatásosabb mint a sütikrém de az finomabb 14%-kal mint a banán. A triplacsokisnak a legszebb a színe.
2012. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és a márka természetesen nem számít! egyébként a vaníliás 23,5 %-kal hatásosabb az epernél, ne tévesszük meg a kérdezőt.
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez kb olyan kérdés volt, mint a csoki/vanillia/eper fagyi közül melyik a hidegebb? :D


tudod van nekünk egy Föld nevű bolygónk, amin él egy intelligens faj (mármint az amőbákhoz képest az), amit úgy hívnak, hogy ember. emeljünk ki ebből a halmazból egy elemet, mondjuk téged. Namármost azt jó tudni, hogy minden ember más. esetünkben az annyit jelent, hogy lehetséges az az eset, hogy az emberek halmazába tartozó halmazelemeknek nem minden tagja szereti ugyanazt az ízt mint amit a másik halmazelem (pl én). ezért az emberek körében népszerű ízeket felhasználták arra a gyártók, hogy mindenki sz*ros kis igényét kielégítsék. ezért van az, hogy sok ízben kapható a protein, a tömegnövelő, a fagyi, meg a pizza, meg satöbbi.


szerintem a csokis a legjobb, de lehet h más attól már behányna. de én pl utálom az epreset, sőt még a vanilliásat is. hatásbeli differenciálódást ne nagyon várj szerintem.

2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 big dog ***** válasza:
Igaz-igaz! Elnézést. :)
2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést!
2012. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy némelyik márkánál a csokis fehérjének kevesebb a tömegszázaléka, mint a többinek. Ízben meg láttam már sütikrémeset is, bár az is fehérje volt, nem tömegnövelő.


Nekem spec ízlik a vaníliás PowerProtein, amit mindenki szid, barátnőmnek hányingere van tőle :D A csokis vpx syngexet meg mindketen túl édesnek találjuk.


A különbség meg annyi, hogy a csokis nem vaníliás, és nem epres, a vaníliás meg nem csokis, néha epres, de előfordul, hogy aszaltkombájn íze van.

2012. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2012. márc. 4. 09:20
 10/11 TomMunk válasza:
Konkrétan szerintem mind értelmetlen, és hasztalan izomtömeget növeszt, amit nem tudsz nagyon majd használni, szóvval izom lesz ott, csak ilyen, löttyedt sz*r, ha meg nem bírod megcsinálni izomtömegnövelő nélkül, akkor valószínűleg a testednek nincs rá szüksége, hogy nagyobb legyen, és nem is fogod tudni fenntartani, így még inkább úgy fog kinézni, mint a löttyedt sz*r. A normál méretű bicepsz, stb. még hatásosabb is, mert akkor az izomban termelődött salakanyagok távozhatnak a testedből, nem lesz a távirányító felemelésétől izomlázad, és le tudsz futni 6 métert, és nem fulladsz bele a saját salakanyagaidba. ^^
2012. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!