Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek úgy izmos, hogy...

Blind kérdése:

Lehetek úgy izmos, hogy közben nem vagyok felfújt?

Figyelt kérdés
Mármint hogy 110 kiló felett nyomok, de inkább csak szálkás vagyok. Hogy ne legyek "pufi", hanem csak erős.
2012. márc. 4. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

GreenTea


S mondá GreenTea: Blind legyen szálkásan erős, nem pufin.

S lőn Blind szálkásan erős, nem pufin.


Más kívánság?

2012. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

????

ha alapvetően sovány izomzatod van nem igazán leszel vizes, a könyebben zsírosodó emberek könyebben lesznek fedett vizesek (ha erre gondolsz pufi alatt)

2012. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz az biztos,meg az is hogy nagyon szigorú étrend kell hozzá.Sztem úgy működik a dolog hogy leviszed a testzsír százalékodat,vagyis leszálkásítod magad,és úgy kezdesz el izmot építeni.De ezt egy szakemberrel kéne megbeszélni h állítson össze edzéstervet,meg étrendet.
2012. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát a puffadás okai az étrendben keresendők, de ha gyors segítség kell ott a rennie vagy mi.
2012. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!