Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek személyi edző?...

Hogyan lehetek személyi edző? Milyen iskola szüksége az elvégzéséhez?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyógytornász hallgató vagyok, az a célom, hogy a diploma után elvégezzek egy személyi edző tanfolyamot és a két szakmát ötvözve tudjak segíteni az embereknek. Hol és milyen feltételek mellett tehetem ezt meg? Szükséges a Testnevelési Egyetem elvégzése?

Milyenek a felvételikritériumok?



2012. febr. 4. 02:14
 1/3 anonim válasza:
En konditermek honlapjan lattam olyan hirdeteseket hogy szemelyedzo tanfolyam indul... Szerintem nezegess meg par ilyet vagy menj el egy nagyobb konditerembe es ott kerdezoskodj, mivel a nagyobb konditermekben vannak szemelyedzok is.
2012. febr. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van ilyen tanfolyam igen.

Speckósan, az én edzőim, csomó könyvet elolvastak, amiből tujdnak nekünk segíteni. Szóval, tanuld ki amit szeretnél. Olcsóbb, csak több időt igényel.

2012. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha beírod a keresőbe hogy személyi edző tanfolyam, akkor kijön egy jópár. Viszont készülj fel hogy mindnek az ára 200ezer forint körül van. Nem tudom amúgy hogy megéri-e, ha esetleg nincs egy tuti hely ahova előre lezsírozod hogy mehetsz majd személyi edzősködni amikor lerakod a tanfolyamot.
2012. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!