Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kora reggel vagy este jobb futni?

Kora reggel vagy este jobb futni?

Figyelt kérdés

Csak egy kis mozgásra vágyom, szóval semmi egetrengető-világmegváltó dolgot nem akarok belőle kihozni. Szimplán érdekelne, hogy reggel vagy este jobb futni? Érvek és ellenérvek kellenének.

Köszi előre is! :)


2012. márc. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
fogyáshoz azért ajánlják reggel, mert akkor még viszonylag üresek a glikogénraktárak, ezért elvileg előbb elkezd zsírt égetni a szervezet... de szerintem egyébként mindegy, főleg ha csak így mozogni szeretnél, kalóriát mindkét esetben ugyanannyit éget.
2012. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Én minden napszakban futok, attól függ, mikor van időm. Az a lényeg, hogy előtte ne nagyon egyél, vagy egy nagyobb étkezés után legalább 2, de inkább 3 óra teljen el.
2012. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a véleményem nekem is az, mint az előttem olvashatóké. Egy dolgot tennék csak hozzá, engem felpörget a futás, ezért reggel jobb, mint egy kávé, este viszont volt, hogy alig bírtam elaludni edzés után. Az evés is fontos, mert teli hassal nem lehet futni:) Jó sportolást:)
2012. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyénfüggő ,szerintem próbáld ki mindkét időpontot.Nekem egyértelműen az esti jön be, reggel alig élek ,olyan mintha betoncipőben futnék ,kínszenvedés minden lépés. Este viszont fittebb vagyok és jól is alszom.
2012. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megpróbálok reggelente menni, mert így is elég rossz alvó vagyok... Ha meg nem tudok futni hajnalban, akkor megpróbálkozok a délutáni/esti futással. Valamelyik csak bejön :)
2012. márc. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!