Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség Whey Isolate+...

Mi a különbség Whey Isolate+ VitarGo kombó és a Jumbo tömegnövelő között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik fehérje + dextróz, a másik tömegnövelő. az étrendedtől függ, hogy melyik a jobb neked, meg attól, hogy mennyire vagy nehezen hízó
2012. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kaja:

1. whey isolate+ zabpehely

2. csirke+ rizs

3. sulis ebéd

4. 2-3 rántottcsirkés szendvics

5. túró


Edzésnapokon reggel rántottát eszek zabbal és edzés után iszom az izolátum+ vitargót.

Te melyiket ajánlanád? 202 cm és 100 kg vagyok.

2012. márc. 4. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már az egyik fehérje MEG dextróz? ez nem dextróz, ez vitargo!

Az hogy melyik a jobb, azon is múlik hogy mikor akarod inni, edzés utánra mindenképpen az izolátum fehérje+ vitargo a jobb, de mondjuk reggel inkább a jumbo lenne a nyerő, én azt ajánlom készíts egy étrendet, amit egészíts ki egy tömegnövelővel, mondjuk jumbo prof, vagy elite mass, edzés után ezekből 100g és a nap folyamán elosztva 50-100 g(mondjuk reggel 50g majd valamikor délután 100g amivel kiváltasz egy étkezést, és persze edzés után is 100g)

2012. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ja hogy 100kg vagy, 60-70re tippeltem

ebben az esetben olvass body.builder alapismereteket google a barátod

2012. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, elírtam :D

szerintem a fehérje + vitargo jobb, mert jobban tudod szabályozni a mennyiségeket, és olcsóbban is kijössz. egyébként nem muszáj az izolátum, de ha van pénzed rá, akkor oké

2012. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:

whey isolate felszívódását ne rontsd el a zabbal...

Edzés után használd, zabbal meg koncentrátumot fogyassz vagy kevertet...

Amúgy a whey-vitargo kombó egy jó megoldás, a pocsék zabos jumbo már nem max egy drága reggelinek...

2012. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!