Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Testépítés) Miért mondja azt...

(Testépítés) Miért mondja azt mindenki, hogy felvágottal kenyérrel és sajtal. Nem lehet fejlődnit?

Figyelt kérdés
Megcsináltam magamnak egy étrended tejjel, müzlivel felvágottal, kenyérrel, valami meleg kajával.Így megvan a számomra szükséges 144g fehérje és 400g szénhidrát. Akkor mi a probléma?
2012. márc. 4. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Annyi, hogy a felvágott úgy viszonyul a húshoz, mint a múmia az emberhez. A kenyér pedig egy feldolgozott szénhidrátforrás, ami nem a legjobb. Nem mondom, hogy nem lehet kenyeret enni tömegelés alatt, de célszerű lenne komplex forrásból fedezni a szükségleted. Azért jó lenne látni azt az étrendet.

2012. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Arra nem gondoltál, hogy ezesetben sem csak a mennyiség számít?

Ha beleszámoltál minden fehérjét abba a 144 grammba, tehát a tejben, kenyérben, müzliben levőt is, akkor el kell keserítselek: ezek annyira szar fehérjeforrások, hogy normális étrendben bele sem számítják a fehérjebevitelbe.


A tej zsíros, cukros, a kenyér szar szénhidrátforrás, a müzli szintúgy, a felvágott pedig minden, csak nem hús...

2012. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és mennyit fejlődtél? ha 144g a fehérjeszükségleted, kisebb vagy, mint a húgom...
2012. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

most állitotta össze az étrendjéte és most szeretne fejlődni, tudod néha kicsit olvasni is kell ...

A tejet nem tudod megemészteni igy semmit sem ér, a fehér kenyér sem jó, de a teljes kiőrlésű már igen.

2012. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert ahogy mondták, ezek sz@r fehérje-szénhidrátforrások. Nem véletlenül hangoztatják, hogy a testépítéshez minőségi tápanyagot kell bevinni. Rizs, csirkemell, krumpli, zöldségek, húsfélék, tésztafélék, zab, ezek a legjobb tápanyagok, ezekben kell gondolkodni.
2012. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
egyreszt az iskolaba nem vihetek csirket minden nap... A masik meg hogy 72kg vagyok tehat 2g feherje testsulykilogrammonkent
2012. márc. 5. 16:16
 7/16 anonim ***** válasza:

Mégis miért nem? Ha a pénz lenne az oka, azt megérteném, de ezeken az egyéb kifogásokon mindig kiakadok. Én pl. minden nap két kajásdobozzal indulok suliba, és szépen meg is kajálok kétszer.


/amúgy nem kell mindig csirke, főleg tömegelés alatt nem.../

2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem semmi nincs abban, ha valaki minden nap főtt kaját eszik a suliban. Amikor gimis voltam, énis hordtam a két kajásdobozom, két adag kaja benne volt, és meg tudtam kajálni. Valóban nem minden nap csirkét vittem, volt pulyka, stb.

később néhány osztálytársam is átvette az ötletet, de ők nem kondiztak, csak látták milyen jókat zabálok az otthoniból:))

2012. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem tudok főzni. Anyám nem hajlandó nekem külön kaját készíteni és az sem mellékes hogy rohadt drága lenne.

A tojás szintén nem olcsó meg az sincs mindig itthon mert nem én járok boltba. Kenyér mindig van felvágott mindig van és sajt szintén. Ebédre mindig meleg kaja van pl. : főzelék valamilyen hús körettel vagy valami tészta. vacsorára szintén az az napi meleg kaja

2012. márc. 5. 19:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy jó lenne ha minden nap rizst és csirkemellt ehetnék de ez egy NEM kereső ember számára nagyon nehéz dolog ha a szülök nem partnerek ebben. Épp elég a bérletet fizetniük.
2012. márc. 5. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!