Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet, gyakorlato...

Milyen edzéstervet, gyakorlatokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok, kb. 75 kiló. Nemsokára 14 leszek (március végén). Tudom, hogy túlsúlyos vagyok, de fogyni szeretnék. A diéta már megvan (étrend), de a torna nincs. Leginkább hasról kéne leadnom, úszógumit, és combot fogyasztani. És persze kart erősíteni. Bármi ötlete van valakinek?
2012. márc. 5. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

A legjobban azt a fajta gyakorlatot ajánlom, amit a boxolóknál láttam egyszer.


Nehéz, de eredményes.

1. felülés

2. Felülésből ugrassz egyet álló pózba, majd guggolás le, felüléshez vissza.

Ebből csinálj annyit, amilyen iramban szeretnél lefogyni.

Hasizmot is erősít természetesen.

Ha csinálod a kaját is, jól fogsz kinézni idővel:)

Karizom:

Én a fekvőtámaszt ajánlom egyenlőre, a húzóckodás még túl nehéz neked. Majd később, mondjuk 1 év múlva...

Tudom, kezdetben a fekvő is nehéz, de ha csinálod rendesen, eredményes lesz.

Ne súlyzózz szerintem. A boxolók sem szoktak, mégis ők a legizmosabbak. Aztán majd később, szintén 1 év múlva kezdhetsz mondjuk 1 kezes fekvőt, kézenállásból tolóckodást, egylábas guggolást...

Mondom, higyj nekem, ha rendesen, kitartóan csinálod, bika leszel te is:D Én is ezeket csináltam, csak én inkább voltam vékony. Most viszont úgy nézek ki mint mindig is szerettem volna, strandon sem mernek a szemembe rúgni homokot:)


Karerősítőnek

2012. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért lehet súlyzókkal edzeni. Én is edzek súlyzókkal, és focizok. Csak ész szerűen kell, hogy saját súlyos edzéseket is be kell vinni.
2012. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!