Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy lánynak...

Szerintetek gáz ha egy lánynak "kicsit nagy" bicepsze van?

Figyelt kérdés
Régebben sokat tornáztam, triatlonoztam és hát látszik hogy nagyobb,erősebb karom van mint a többi lánynak a suliban.
2012. márc. 5. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gáz egyáltalán nyugi :)
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz és egy lánynak kox nélkül nem is lesz túl izmos karja szerintem.:)
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mutass képet

nekem jobban bejönnek az izmosabb lányok

2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát itt nem szeretnék képet mutatni:) De azért köszi.
2012. márc. 5. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
csak a karodról, hogy mihez viszonyítsunk (takard ki amit nem szeretnél mutatni)
2012. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amilyen vékony tud lenni néhány lány karja manapság... még szerencse, hogy annál vastagabb. Csak nehogy megint az anorex legyen az etalon :( és a sportos, fitt csajok meg ok nélkül veszítsék az önbizalmukat.


De tényleg kép kéne, már csak viszonyítási alapként, mert egyrészt mi is ahányan vagyunk annyifélére gondolunk, meg lehet te is sokkal nagyobbnak látod, mint amekkora valójában.

2012. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha valaki sportol, gondolhatja, hogy erősebb lesz az, aki nem...egyébként meg mi jelentősége van, hogy melyik lánynak milyen a karja, vagy más testrésze
2012. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért megnézném azt a "kicsit nagy" bicepszet. Küldd privátban ha ide nem akarod. :)


29f

2012. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!