Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin valódi hatásairól...

A kreatin valódi hatásairól mit tudtok? Engem nem a cégek által reklámozott és aszerint leírt cikkek érdekelnek, hanem tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Kérem tapasztalt emberek válaszoljanak!

Köszönöm szépen !


2012. márc. 6. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szerinted csak egy hülyegyerek randomra kevert 5 féle anyagból kreatint? több évig fejleszti, jóhogy van hatása
2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

kicsit növel erőt,jó kaja mellet pedig jobban hasznosul a tápanyag.

ez a valódi hatása,én is ezt tapasztaltam.

2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a kajám majdnem 100 százalékos most kreatin mondohidrát mellett 45 kg-al szériáztam ideáig már most 60-al tolom a szériát mióta 1 hete szedem a monohidrátot nagyon durván adja nekem az erőt bár ez egyéni mindenkinek!
2012. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:

a kreatin egy sokoldalú anyag,alapesetben is jelen van a szervezetben,ezt adagolod túl egy kicsit a szedésével(nagyon nem tudod mert a szervezeted nem hülye,kipisiled ami nem kell neki).

hatásai:amiket én figyeltem meg: 1 vizvisszatartás.nálam nem gyengén.vagyis napi 15 szöri pisilés,és az izomzat látható méretnövekedése,de nem szálkásan nő hanem 'puffad' a víztől. - hangsúlyozom nálam volt ilyen hatása,haveromnál semmi nem jelentkezett - egyátalában semmi hatása nem volt.kisebb a sérülésveszély a vízvisszatartás miatt,ill jobb a regeneráció a gyorsabb tápanyagellátás miatt.

2 azt h jobban épülne be a tápanyag,nem tudom megerősíteni.elvileg gyorsabban juttatja el a tápanyagot és tárolja is valamilyen sejtszinten,de ez nem befolyásoló tényező a pozitív nitrogénegyensúlyra -csak edzés mellett lehet igaz ez.

3 az allergiagyógyszerektől kezdve a rákosok kezeléséig rengeteg helyen használják(pl szív-betegeknél,a szívizom erősítésére),hasznos kis szer.

2012. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
És ha abbahagyod a gyúrást, kipisiled a bicepszedet.
2012. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN az uccso mekkora hülyeséget irt....
2012. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én kreatine 100% monohidratot szedtem és sok kaja illetve napi kb 3 liter viz elfogyaztása mellett 70 kilorol 78 kilora nôtt a sulyom! Én meg voltam vele elégedve több erôt adott de amit a legjobban tapasztaltam hogy edzések alatt hihetetlenül dagadtam töle!! De az tény hogy miutan abbahagytam a szedését 1 honap alatt 4 kilot vesztettem is a sulyombol!
2012. márc. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!