Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ez a legjobb edzésterv...

Tényleg ez a legjobb edzésterv, ha erőnlét-állóképességről van szó? Edzőm szerint igen. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Saját súlyos gyakorlatok köredzésbe iktatva.

1kör áll 20 fekvőtámaszból, 20 felülésből, 20 guggolásból, 20 húzódzkodásból, 20 négyüteműből.

Egy héten 3x kell megcsinálni. Egy órán keresztül minél több ilyen kört elvégezni. Tényleg annyira hatásos? Plusz a maradék két napba egykezes fekvő-egylábas guggolás.


2012. márc. 7. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a legjobb e, de nagyon jó szerintem is.

A blikk újságírója (Németh Attila)így szálkásodott le, persze megfelelő étrenddel párosítva Tatarek Rezső segítségével. Attila blogjában találsz még hasonló köredzéseket: [link]

2012. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most végeztem egy ilyen edzéssel, alig bírtam pár kört lenyomni, régen súlyzós edzést toltam, de abba nem fáradtam el így, mint ebbe. nagyon kemény!
2012. márc. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!