Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzőt keresek....

Betti1994090313 kérdése:

Személyi edzőt keresek. Valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Szeretek mozogni de sajnos valahogy a cél elött mindig megállok.. Szeretném ha lenne valaki aki noszogat, hogy ne adjam fel. Nem tudom mennyibe kerülne egy edző, de nagyon örülnék ha most nyáron sikerülne találnom egyet.
2012. márc. 7. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
olcsóbb ha nem adod fel... én mindíg tudok erőt gyűjteni még az utolsó mozdulatnál is
2012. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kereshetnél magadnak egy normális edzőpartnert is aki keményen edz és egymást segítenétek
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hol keresel edzőt?

2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha edzőpartnert tényleg keresnél, és normálisan szeretnél edzeni, és te is normális vagy, és budapesti, akkor írj :D
2012. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én tényleg szeretek edzeni, de egyedül egy időután unalmas. Az a baj, hogy az ismerőseim még nálam is lustábbak vagy csak szimplán hülyeségnek tartják az edzést. Somogyjádi vagyok..
2012. márc. 8. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Feltételezem nincs kedved Pécsre járni edzeni :)

2012. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!