Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés mellé fegérjét szeretnék...

Edzés mellé fegérjét szeretnék venni, szerintetek melyik éri meg legjobban?

Figyelt kérdés

Azért nem szeretnék gagyit se venni, de mivel tanuló vagyok, nincs rá túl sok pénzem sem. 5-6000 Ft-om lenne rá, és 1 kg-os kiszerelés körülire gondoltam. Egyébként ha 60 kg vagyok akkor egy nap mennyit kell beszednem belőle?

Köszi a válaszokat.



2012. márc. 7. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


A kis kiszerelés nem igazán éri meg semmiből. 1-2 adaggal számolnék minden nap, de ez nagyban függ az étrendedtől is.

2012. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először a táplálkozásod rakd rendbe, kb 5g/tskg szénhidrát és 2g/tskg fehérje kell (testsúlykilogramm)

a fehérje csak táplálékKIEGÉÉSZÍTŐ, ne ettől várd az eredményt

edzés után igyál 1 adagot, ami kb 30 gramm, és 2,5-3 dl VÍZben oldd fel

2012. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A táplálkozásom rendben van, csak egy kis plusz kéne. Tudom, hogy a nagyobb kiszerelés jobban megéri, de arra nincs pénzem.
2012. márc. 7. 22:38
 4/5 Zakathol ***** válasza:

spórolj két hónapig és vegyél egy vödör kevert fehérjét. Az elég lesz egy darabig. (Power Pro 11k, 4kg)

Nyilván jobb lenne a tejsavó blablabla, de ha spórolni kell, a kevert fehérjék még mindig verhetetlenek szerintem.

2012. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Power protein, ha olcsót akarsz. Ha jobbat, finomabbat WPP-t.
2012. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!