Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvenyomásnál kell változtatn...

Fekvenyomásnál kell változtatni a súlyokat szériánál? (15,12,8 )

Figyelt kérdés
arra gondolok, hogy pl 15-öt 60-nal, 12-t 65-tel, 8-at pedig mondjuk 75-tel kell nomni? ezt hogy értik? vagy az összeset egy adott súllyal???
2012. márc. 8. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
akkor basszátok meg magatokat!
2012. márc. 8. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah b'zdmeg a büdös köcsögök nem igaz ,hogy nem látják a kérdést,engem is irritál mikor nem kapok választ :)

Szívem szerint lemészárolnám az összes senkiházi g'cit aki b'szik válaszolni pedig tudná a választ.


Sajnos én nem mondom biztosra mert csak 2 hónapja járok intenzíven edzeni heti 4-5X osztott edzéstervvel de én mindig egy adott súllyal csinálok 4X8-at :)


De ahogy nézni szoktam ott úgy van,hogy kezdik valamennyivel és szép apránként még raknak rá súlyokat szóval szerintem az lesz amit te írtál,hogy egyre növelik a súlyt és picit csökkentik a szériát :)

2012. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hahhaha :))) köszi! :D
2012. márc. 9. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!