Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj ha ágyon csinálom a...

Az baj ha ágyon csinálom a felülést?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert az ágy rugózik és akkor így most nem ugyan azt a terhelést érem el ??? (na azt jól megfogalmaztam) xD ha a földön csinálom akkor nagyon kényelmetlen fáj tőle a derekam :S
2012. márc. 8. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ágyon kb. semmit nem ér szerintem, amúgy pont azért ajánlanak felülés helyett hasprést, mert az jobban kíméli a derekat.
2012. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ok ok köszi! és azt megtudnátok mondani hogy diétázzak vagyis hogy mit egyek mert én azt nem értem hogy 20 kalóréát meg 80 fehérjét meg ilyeneket szal hogy mit egyek és mikor

:D

2012. márc. 8. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

kell 2,5-3 g/tskg (testsúlykg) fehérje és ~ 2g szénhidrát, ezt majd a fogyás mértékétől függően (heti 0,5-1 kiló az ideális) kell csökkentened. de előbb olvass, ha még lesz kérdésed, kérdezz:


[link]

[link]

2012. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!