Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsem meg a térdeme...

Hogyan erősítsem meg a térdemet, hogy elkezdhessek lábra edzeni?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt volt 2db térdműtétem porcleválás miatt, mind a kétszer a jobb térdemen. Nem volt komoly műtét csak a levált porc darabot távolították el, a gond ott kezdődik hogy a műtétek óta recseg ropog a térdem és mivel eddig "kíméltem" a térdem, elég nádszál virgácsaim lettek. Mindig is el akartam kezdeni megerősíteni de sosem tudtam hogyan fogjak hozzá úgy, hogy nagyobb bajt ne okozzak. Előre is köszönöm a segítségetek.
2012. márc. 9. 01:46
 1/6 thewhiteman ***** válasza:
Először is valami ízületvédő mindenképp kellene, majd szerintem láazhatsz rögtön, DE alap súlyokkal 4-8 hétig és minden lábazás előtt melegíts be (negyed óra bringa/tempós séta).Majd a 8 hét után sem kellene állatkodni, de már mehetsz feljebb
2012. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát akkor nem szükséges először rendszeresen bicikliznem, úsznom, vagy kocognom? és ez a proenzi3 megfelelő erre acélra vagy ismersz mást?
2012. márc. 9. 11:38
 3/6 thewhiteman ***** válasza:

kocogás csak rontana a helyzeten, bár attól függ,hogy betonon futsz vagy Margit-szigeten azon a puha valamin.

megcsinálhatod még azt,ha úgy még biztosabbra akarsz menni, hogy az említett 4-8 hét előtt biciklizel 2hétig, de szerintem ennek nincs értelme, ha szabályosan csinálod a feladatokat és tényleg kis súlyba sokat, és bemelegítesz rendesen előtte.


proenzi jobb mint semmi, de jobb lenne valami sportolóknak készült termék, reklámozni nem akarok google-ba beütöd, hogy ízületvédő, és az első 2 webshopon nézelődj szét melyikről mit írnak

2012. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a segítségedet már meg is találtam azt ami nekem való. Esetleg abban még tudnál segíteni, hogy milyen gyakorlatokat végezzek ez alatt a 8hét alatt?
2012. márc. 9. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:

a fegyencedzés első 6 láb lépésével.

az első 3-4 fokozat teljesen rehab mozgás.

2012. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
3-nak: az a puha valami a rekortán, de én csak műsalaknak hívom.
2022. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!