Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti két bicepsz edzés nem sok?

Heti két bicepsz edzés nem sok?

Figyelt kérdés

2 hónapja edzek

Osztott edzéstervem van

Hétfő:KAR BICEPSZ

Kedd:MELL,TRIPCEPSZ

Szerda:HÁT VÁLL

Csütörtök:PIHENÉS

Péntek:IDE TENNÉM BE AZ ÚJABB BICEPSZET

Szombat:PIHENÉS

Vasárnap:LÁB


Az igazság,hogy formás vagyok de a karom elég vékony és gyönge ( 37 cm)


Amúgy 186 cm

81,5 kg


2012. márc. 9. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk két-két gyakorlat lenne, akkor tudna regenerálódni, de én nem bicepszeznék kétszer egy héten.

Egyszer adjál neki és hagyd pihenni egy hetet.

Pláne nem tenném önmagában be egy külün napra, a hát-váll meg együtt van, ami sokkal keményebb. De te tudod, csak szerintem így nem jó.

2012. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából úgy terveztem,hogy péntekenként mell,bicepsz,tricepszre egy-két gyakorlatot elvégzek,hogy hétvége előtt kapjon egy kis munkát.


Úgy érzem,hogy heti egy az kevés legalábbis karra biztosan.


Hát-váll az kemény nap az elég egy hétre,de a karom elég gyönge és a mellem is nagyon horpadt :(


De amúgy segítesz egy picit ?

Szerinted hogy lenne a legjobb összeállítani ?

Melyik nap mit lenne érdemes ?

2012. márc. 9. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak azzal tudok segíteni, hogy javaslom a heti 1-szer 1 izmot elvet, amit többféleképpen feloszthatsz, pl:

H: mell-bicepsz

K:láb

Cs:váll-tricepsz

P:hát

vagy:

H:mell-váll

K:láb

Cs:hát

P:kar


De próbáld ki a heti kétszeri kart és ha nem válik be, akkor 1-2 hónap múlva még mindig áttérhetsz az egyszeri edzésre. Amúgy inkább a kaja szokott többet számítani a fejlődésben, az rendben?

2012. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget,igen kipróbálom aztán meglátjuk.

Sajnos az éjszakába dolgozom és ugyan alszok elegendőt ( napi 9-10 óra is)

De az étrendem nem az igazi,sajnos nem tudom megvalósítani mert reggel 6-kor lesz vége a melónak,alszom 3-4 -ig :(

Aztán este 11-kor kezdek .


Összevisszaság van,tömegnövelőt szedek kiegészítésként,de azzal is le fogok állni szerintem,inkább ez a szálkásabb típus leszek vagyok :)

2012. márc. 9. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!