Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktatok mezítláb túrázni...

Szoktatok mezítláb túrázni erdőn-mezőn, kerékpározni, sportolni valamit?

Figyelt kérdés
(strandon, vizparton kivül természetesen)

2009. jún. 10. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer leszakadt egy erdőben a cipő a lábamról. Mondhatom, nagyszerű volt a "túra" ^^ :D.
2009. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én szoktam. Erdőben sétálni, mezítláb kerékpározni, sportolni is. Bár a múltkor a focizástól eléggé kikészültek az ízületeim. Túl kemény volt a pálya borítása, meg a stílusom együtt. :o)
2009. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%
szoktam bicajozni ésfocizni is mezitláb
2009. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és visztek olyankor magatokkal cipőt, papucsot, vagy simán elindultok lábbeli nélkül?
2009. júl. 23. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
én focizni szoktam mezítláb de mindig viszek cipot vagy nyáron papucsot(a ,,jo´´ minoségu aszfaltunkon biztos kellemes érzés lehet mezítláb)
2009. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Régebben Judoztam, ott meg mezítláb kell lenni. Bicózni is szoktam néha mezítláb:D Üdv: Gyuszi
2010. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron eleve mezítláb vezetek, így túrázáshoz nem is szoktam cipőt, papucsot vinni. Szeretek így lenni, természetes és egészséges is. Soha nem volt probléma belőle. Nyilván, ha városba megyek valahova, akkor bedobom a papucsot a hátsóüléshez.
2016. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!