Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 vok és nem vagyok olyan...

15 vok és nem vagyok olyan magas tipus, a testépités miat megálhatok a növésben?

Figyelt kérdés
léci írjatok!de normálisat
2012. márc. 10. 20:04
 1/6 anonim válasza:
Nem
2012. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

nem állsz meg


nem vok hanem vagyok,tanuld már meg

2012. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem megállhatsz. gondolj bele, az a lényege, hogy az izom miatt a csontnak nem lesz lehetősége nyúlni.
2012. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

tegnap 21:58

baromságokat ne hordjál már össze

2012. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

kedves utolsó: gondolj csak bele a helyzetbe, mielőtt össze-vissza beszélsz... "Mindkét végük csonthoz vagy porchoz tapad, azért a fej helyett helyesebb az eredés (origo), a fark helyett a tapadás (insertio) név."

ha az izom feszes, akkor nem tud a csont tovább nyúlni

2012. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

te beteg vagy azt kell hogy mondjam.

attól hogy edzel még nem lesz feszes az izmod.

gondolom a bedurranásra gondolsz de az átmeneti és inkább az izomrost keresztmetszetén változtat egy rövid időre nem pedig a hosszán.


minden embernek van izma,nem kell ahhoz edzeni hogy legyen egy emberen izom mert van.

amíg nő a csont addig vele együtt nő az izom is.

attól hogy elkezd valaki edzeni az izom növekedése nem fog leállni és vissza tartani a csontnövekedését,mert te valami ilyesmire gondolsz ha jól értem de ez téves gondolatod.

2012. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!