Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezen testépítők tényleg...

Ezen testépítők tényleg fogyasztják ezeket a termékeket, vagy csak reklám?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy pl, Major Zsolt beszél arról hogy régóta fogyassza a Power Proteint, amit sokan fikáznak, hogy még hobbi szinten sem jó. Akkor most mi az igazság?
2012. márc. 10. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak testépítők, akiket felkérnek arra, hogy reklámozzon egy-egy terméket, nyilván nem kis pénzért. Gondolok itt arra, hogy pl. Ronnie Coleman is reklámozta a Jumbot, vagy a Volumasst, mégsem biztos, hogy használja. Különben vannak olyanok, akik reklámozzák, és tényleg használják, ilyen pl. Kormány Misi is, aki A Power termékei használa már egy ideje, és reklámozza is.
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


"Ronnie Coleman is reklámozta a Jumbot, vagy a Volumasst, mégsem biztos, hogy használja."

Esetleg reklámozhatta volna. De sosem reklámozta.


Az az igazság, hogy a reklámozott termék és a használt termék nem feltétlenül egyezik meg. Megkapja a támogatói tápkieget, eladja és vesz helyette olyat ami neki kell.

2012. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, bocs, félreírtam. Valamiért Ronnie-ra emlékeztem, Jumbos dobozzal, de tényleg nem ő volt :))
2012. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tóth Dani a nagy Jumbo reklámos :) :D

Köszi a válaszokat!:)

Sokat olvastam, hallottam arról, hogy Kormány Mihály valóban a Power Track termékeit fogyassza.

2012. márc. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!