Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kocka hasat...

Patrik98helo kérdése:

Hogy lehetne kocka hasat csinálni? 13 éves vagyok,50 kg és 157 cm. Nagyon szeretném, ha nyárra kocka hasam lenne, mert a csajoknak bejön. Várom a válaszokat?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A kocka has nem minden. Amúgy pedig kemény diétával, és hasizomgyakorlatokkal.
2012. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát a diéta az mi legyen? Alma, tészta...?! És napi 100 vagy 200 felülést csinálok. És hogy érted, hogy a kocka has nem minden? Jó, tudom, belső is számít, de sok csaj kinézetre megy...
2012. márc. 11. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy szimplán kocka has, de mellette semmi mell-hát-váll-láb(!!)-kar, nem olyan ütős. :)

Diéta után olvass a body.builder.hu oldalon, bár én nem fogom neked azt mondani, hogy diétázz 13 évesen, mert ilyenkor majdnem hogy zabálnod kellene, annyi tápanyag szükségeltetik a fejlődésedhez. :)

Hasra hagyd el a felülést, csinálj hasprést, lábemelést variálgatva, itt találsz pár példát:

[link]


Ha kérdésed van még, írj bátran. Hajrá! :)

2012. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Hasprés? Az konkrétan mit jelent? (nem vagyok teljesen magyar ez miatt nem értem.) Minden nap minimum 100 felülést csinálok, és ha van kedvem akkor fekvőtámaszt is. Egyébként ha befeszítek akár egy kicsit is akkor látszódnak a kockák, és így is már nagyon kicsit. Kb mennyi időbe telne?! Nekem nagyon fontos lenne, mert bejön az ilyen. Köszönöm a segítséget!
2012. márc. 12. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem honlapot, ott van a hasprés leírva, legalább olvasd el, kérlek.

Az addig oké, hogy megcsinálsz napi X gyakorlatot, de csak ettől nem fognak jobban látszódni a kockáid. Ahhoz diéta kellene, ami ebbn a korban teljesen felesleges még.

2012. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor egy mondatban foglalva; Mit tegyek?
2012. márc. 13. 18:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy már elolvastam...
2012. márc. 13. 18:59
 8/9 Polgár Benedek válasza:
HELLO!!!Én 12 éves vok 46-47kg és 168cm. Már 1 ideje pontosabban 4 hónapja csinálom a felüléseket, naponta 100-at,200-at,300-at, és azóta úgylátom sokkal izmosabb lett a hasam.Nem eszek sok szénhidrátot zsíros kajákat és egyéb ilyen dolgokat.Kezd kockásodni a hasam, de még nem teljesen kockahas.Én addig szándékozom csinálni amíg nem lesz teljesen kockahas.De emellett versenyatléta vagyok szóval szerintem az is segít.És ezért nem csak a hasam kezd izmosodni.Szerintem ilyen korban még nem alakulhat ki teljesen a kockahas, de azért azt tanácsolom ne hagyd abba a felülésezést é a hasprést kezd el én is néha csináltam és meg is látszik.Sok sikert!!!
2012. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Szia,minden lehetséges.12 éves vagyok (lány) és kockahasam van :)Mindennapi edzés meghozza hatását,mindennap 2 óra kondizás..van konditermünk,Én azt tudom ajánlani ha nincsen konditermetek,akkor a szobádban a szőnyegen vagy valahol csinálj felüléseket minden pózt ami hasra jó :) Sok sikert :)
2017. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!