Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell ütni a box zsákot?

Hogyan kell ütni a box zsákot?

Figyelt kérdés
igen bután hangzik a kérdés de azon gondolkoztam hogy a zsákot nem csak ütnikell hanem enek is van technikája mint pl:sulyzozás... videokat vagy oldalakat és tanácsokat szeretnék. a válaszokat elöre is köszönöm:)

2012. márc. 11. 13:06
 1/8 anonim válasza:
az ütésekbe vidd bele a tested, figyelj a levegővételre, ütéskor kifújod, majd utána beszívod.
2012. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valóban...ritka buta feltételezés a részedről,hogy esetleg van neki egy technikája,amit esetleg évekig is csiszolnak edzéseken.
2012. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden az első kommentből+TELJESEN ökölbe szorított kezek(nem lazán!),fordulj bele a felsőtesteddel az ütèsekbe(nagyobb erő),a könyöködnèl legyen egy nagyon kicsit meghajlítva a kezed(ha teljesen nyújtott könyökkel ütsz szètmehet az ízület),ès kesztyű is ajánlott(nem puhányság!),főleg a különujjas,de a bumszli is jó. Próbáld ki azt a módszert,hogy 1 percig folyamatosan ütöd,megállás nèlkül,teljes sebessèggel,pihi,majd újra.kèsőbb növelheted az időt.(ha rendesen,ettől kidőlsz:)ÈS NE FELEJTS BEMELEGÍTENI! üdv,egy kung-fus
2012. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De menjèl el nèhány edzèsre szerintem,ott megmutatják
2012. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
+ Ügyelj arra, hogy ütésnél a kézhát és az alkar egy vonalban legyen. (Tehát ne "törjön meg" a csuklónál.)
2012. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne hogyan lehet megtanulni az ugrálásukat az valami spéci dolog egyszer voltam már edzésen de csak annyit mondtak rakd fel a kezed mindig védd a fejed és üss na pár hét után otthagytam de nem lettem okosabb, videokból próbálok tanulni de egyelőre sikertelenül lábmunkájuk nagyon adja...
2012. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kezizsolt válasza:
Szerintem járjál el mondjuk ökölvívó edzésre, ahol megtanítják / láthatod / begyakorolhatod az ütések vonalát, technikáját. Nehogy rosszul tanuld meg, mert akkor utána arra áll rá az agyad és azt szokod meg, esetleg így meg is sérülhetsz. Nem beszélve arról, hogy ha külső szemlélője is van a zsákolásodnak / pl. edző vagy edzőtárs / akkor láthatja a hibáidat és kijavíthatja azokat, tanácsokat adhat.
2012. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kezizsolt válasza:

Nézd meg a videóinkat, komplett edzést is találsz:


http://www.youtube.com/watch?v=sp2BygUYHXA

2012. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!