Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Zumba mennyire fogyaszt le?...

A Zumba mennyire fogyaszt le? Diéta mellett

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 17:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
heti 4x1 óra edzés lenne
2012. márc. 11. 17:16
 2/11 anonim ***** válasza:
hatásos:)
2012. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nálam bevált. Heti 3x1.

Mondjuk én inkább azt mondanám,hogy alakított rajtam. Nem feltétlenül kilókba mérhető (nálam).Oké,ott is,persze,de én jobban örülök,ha látszik,hogy keskenyebb a csípőm,vékonyabb a vádlim,laposabb a hasam... :)

2012. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És neked mennyi időbe tellett?
2012. márc. 11. 20:00
 5/11 anonim válasza:
42%
zumba -_- ...menjél futni heti 3x, heti 2 kondis edzéssel...nem zumbázni....
2012. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki hadd csinálja azt, amit szeretne. Nekem a Zumba jobban tetszik, mert több ember edz együtt. A futásnál csak egyedül futok, esetleg ha egy-két ember hajlandó velem jönni 5 percre. Tudom, mert futottam két évig. Egyedül unalmas!
2012. márc. 12. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Én semmit nem fogytam a zumbától, mikor csináltam, pedig beleadtam apait-anyait, dőlt rólam a víz, és figyeltem arra, hogy mit és mennyit eszek. Izmosodni sem izmosodtam tőle. 3 hónapi heti 4x2 órás edzés után abbahagytam, mert ráadásul egy csomó pénzembe került. Itthon is el tudok ugrabugrálni zenére, ha akarok, ingyen. Arról nem is beszélve, hogy aztán ötöd annyi pénzből lejártam kondiba heti 3x1,5 órát, eljártam futni (napi 20 perceket), és egy hónap alatt többet fogytam meg formálódtam tőle, mint a 3 hónapi zumbától... Szóval nekem nagyon nem jött be a dolog. Arról nem beszélve, hogy a sok ugribugri szerintem eléggé terheli az ízületeket és a gerincet is, nekem rendszeresen fájt a bal térdem és a bokám tőle.
2012. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értelek. Hát én még nem vagyok öreg, 24 vagyok, és nem fájnak az ízületeim, sem a derekam, szóval ilyen problémáim nekem sosem voltak a sporttal. Nálunk ugyanannyiba kerül a zumba, mint ha konditerembe mennél.
2012. márc. 24. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Vicces volt, amit az öregségről írtál, ugyanis 21 éves vagyok. :D Amúgy más sporttól sosem fájt semmim, sem futástól, sem boxtól. Egyszerűen nekem a zumba nem jött be. Ez van.
2012. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérdezted mennyi időbe telt.Bocsi,hogy csak most válaszolok.

Én márciusban kezdtem el járni(tavaly),hetente 3x,mint mondtam,és azért ki-ki mentem mellette futni,kb. olyan június-júliusra látszott :)

2012. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!