Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Zumba mennyire fogyaszt le?...

A Zumba mennyire fogyaszt le? Diéta mellett

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 17:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

"zumba -_- ...menjél futni heti 3x, heti 2 kondis edzéssel...nem zumbázni...."

Szerintem ez nem így van.

Mindenkinek meg kell találni azt a mozgásformát ami neki tetszik.Lehet,hogy neked bevált a futás(hozzáteszem nekem is,de a ZUMBA IS) nem szenvedtél tőle,de előfordulhat,hogy más igen.A kondis edzést meg nagyon sokan utálják.Az egy monoton elfoglaltság... nem sok jót hallottam... megjegyzem próbáltam azt is..na az nem jött be.Viszont lehet,hogy Te tudod,hogy pontosan hogyan kell rajtuk edzeni,mennyit,milyen tempóban akkor sok sikert.Mert ugye nem mindegy :))

Ja,és még annyit,hogy a lépcsőzőgéptől meg a futógéptől meg a comb közelítő-távolítótól nem fog rólad szakadni a víz úgy,mintha elmennél valahova step aerobic-ra vagy zumbára.A gépek csak 1-2 testrészt mozgatnak meg igazán,ahhoz,hogy 1-2 óra alatt mindent megmozgass,és le is izzadj a gépeken nem lehetséges,míg mondjuk egy zumbával igen.

2012. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!