Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csáo! Kb 6 hónapja kondizok...

Csáo! Kb 6 hónapja kondizok de csak a 3. hónapban kezdtem elkezdeni szedni az úgy nevezett Scitec Jumbo tömegnövelőt. Eddig 3 doboz ment le. Persze látom a fejlődést de nem túlzottan. Szerintetek mikortól érzékelek nagy arányú változást?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az étrendnek is rendben kell lenni hozzá.
2012. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen tudom. próbálok minél több fehérjét bejuttatni és oda figyelni hogy minél több kalóriát bejuttassak. de elég vékony vagyok és nehezen hízok..
2012. márc. 11. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Ki kell számolni a mennyiségeket és összerakni az étrendet úgy, hogy a fehérje legyen 2-2,5 g/testtömeg kg és a ch pedig 5-6 g/testtömeg kg.
2012. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és szerinted az úgy megfelelő ha este beveszel 2adagoló kanállal 3dl tejjel. és közvetlen kondi után 2 kanál 3dlvízzel. heti 3-4x járok el..
2012. márc. 11. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:

Edzés után ok, de rá 40-60 percre szilárd kaja kellene, pl. csirke- rizs.

Este már nem innék tömegnövelőt, pláne tejjel.

2012. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én az elején két pofára nyomtam a tömegnövelőket, meg fehérjéket, de alig alig volt fejlődés. Abba is hagytam az egészet. Aztán mikor újra elkezdtem inkább a normális kajára fordítottam a hangsúlyt. Sokkal jobban fejlődök mint annó.
2012. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a testépítés a türelmesek sportja
2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is kb 6-7 hónapja kondizok és ahogy már említették a kaja fontos (én eddig tömegnövelő helyett háziturmixszal és majdnem tökéletes étrenddel edzettem és hatalmas fejlődést értem el),a másik fontos dolog a regeneráció
2012. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de nem értem hogy miért nem javasolják hogy este is igyak turmixot tejjel..mert ha tejjel iszom akkor az éjszaka folyamán folyamatosan szívódik fel szép lassan.
2012. márc. 11. 21:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert nem kellene feleslegesen bevinni egy csomó tejcukrot és tejzsírt.

Sovány túrót egyél.

2012. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!