Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba csak agresszív izom...

Kondiba csak agresszív izom állatok vannak, vagy elmerhetek menni 15/f?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 17:09
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Menj el. Senki nem agresszív izomállat.
2012. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
maradj inkább otthon...
2012. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 G'sX ***** válasza:
tuti agyonvernélek
2012. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én kövér vagyok, ezért diétázom és kondiba járok. Olyan terembe, ahol nők és férfiak is vannak, de többségben férfiak. Nem vettem észre, hogy agresszívak, bunkók lennének. Én mikor futok a futópályán, amit jellemzően körbeülnek iskolakerülő, bunkó kisebbségiek, mindig kapok beszólásokat... Edzőteremben ezt sosem kaptam meg, sőt mindenki nagyon aranyos. Pedig nekik lenne okok nagyképűségre, nem a nagy nulláknak, akik délelőtt iskola helyett a sportpályán cigiznek és isszák a kannás bort...
2012. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezony, üvöltés közepette dobálják egymást a súlyokkal, közben ugrálnak, és verik a mellüket. A nők is.
2012. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor 6 éve elkezdtem járni 70 kiló voltam, szélesebb volta a csípőm mint a vállam. A "nagyok" sokat segítettetek, mind a táplálkozás kialakításában, mind az edzésben. Most ott tartok h hozzám jönnek oda kérdezősködni és őszintén jól esik, szívesen segítek nekik, na sztem sokan vannak így.
2012. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek nyugi,nem kell félni:-)

http://www.youtube.com/watch?v=zuyOiSe2wtM


De ha betartasz néhány alapszabályt,akkor nem bántanak,pl.ne szúrj kötőtűt a bicepszükbe,azzal az indokkal,hogy csak megnézted,hogy nem-e műizom.

De komolyra fordítva,tény,hogy egy idegen közösségbe menvén nem tudhatod,hogy milyen mentalitású emberekkel fogsz találkozni,de én másfél éve járok terembe,és egy bunkóval sem találkoztam,pedig vannak nagy darabok is,és gyakran látok új arcokat is.menj le bátran!

30/F

2012. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem ott legutóbb úgy megvertek, hogy azóta is harántfekvésben van bennem a Cshenge... Porolóvassal, tod, amivel porolni lehet!
2012. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Elmehtsz,de mindenképp vigyél magaddal paprika sprayt!!

Általában egymást verik a franciarúddal állati hangokat hallatva,és ha behatolsz a személyes terükbe azonnal harapnak

2012. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!