Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hulahopp karika izmosítja a...

A hulahopp karika izmosítja a hasat vagy csak a derekat karcsúsítja? Melyik a helyesebb, hatásosabb: ha terpeszbe vagy összezárt lábakkal/nagyon kis terpeszben csináljuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem jó sajnos egyik általad leírt hatásra sem.

Izmosításhoz hasprést és lábemelést ajánlok, karcsúsításhoz pedig aerob edzéseket és diétát.

2012. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 dirtboy ***** válasza:
55%
a hulahopp karika kb.semelyiket nem csinálja,az inkább játék,unaloműző
2012. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig sok helyen láttam már, hogy a hulahopp karikának nagyon jó a karcsúsító hatása. De ha ez nem hatásos sem a karcsúsításra sem az izmosításra, milyen gyakorlatokat tudnátok ajánlani? ...Igen a hasprést, lábemelést tudom. De például a hasprést nyakból csinálom. Ezen hogy tudnék változtatni? A lábemelés pedig milyen a leghatásosabb? Mert olyat is olvastam már, hogy biciklizés háton, sima emelgetés stb.
2012. márc. 11. 15:39
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja és Montez, milyen diéta ajánlott?
2012. márc. 11. 15:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Lábemelés legjobb függeszkedve.

Nincs helyi zsírégetés, így attól nem fogy a derekad, ha azt tornáztatod, vagy pörgetsz rajta karikát, így szálkásító diéta kell: [link]

2012. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Lábemelés függeszkedve. Ezt hogyan kell csinálni? :D
2012. márc. 11. 15:49
 7/18 anonim ***** válasza:

[link]

Az oldalon még találsz további gyakorlatokat.

2012. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
96%
Vannak olyan spéci hulla hop karikàk amèknek a belsejèben golyócskàk vagy görgõ fèlesègek vannak, egy ismerõsöm vett és igaz hogy egy kissè durva mert ahogy eleinte használta kék/zöld foltos lett a hasa, de elèg szèpen lement a zsir és formásabb lett a csipõje. De sztem használhatsz ugrókötélt is.
2012. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Attól nem megy le a zsír, mert nincs helyi zsírégetés, de az ugrókötelezés az jó ötlet, az ér is valamit diétával.
2012. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az én hulahopp karikám is kicsit speciálisabb, mert az egész tömött, szóval az egésznek van egy kis súlya.


És amúgy azt mellékesen leírom még, hogy én nem szeretnék zsírtól megszabadulni, mivel nincs mitől megszabadulni. :) A hasam is izmos, de mégsem olyan amilyet szeretnék. Ez most hülyén fog hangzani, de nekem az "álomhas" szép izmos, oldalt van egy határa az izomnak. Az én hasam is izmos, mégsem látszik. Ezért szeretnék valami olyan gyakorlatot/gyakorlatokat, amivel elérem azt amit szeretnék. Ja és emellett a has mellett természetesen keskeny derekat, mert barátnőmnek kockás, izmos hasa van, de semmi dereka nincs. Egy kocka az egész hasa, az nekem pedig egyáltalán nem tetszik.


Ha gondoljátok tudok mutatni egy képet az "álomhasamról" :D

2012. márc. 11. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!