Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv.! Az 50mg-os STROMBAFORT-s...

Armin88 kérdése:

Üdv.! Az 50mg-os STROMBAFORT-stanozolol- (balkan pharmaceuticals republica moldova), milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat várok !Hallottam hogy nem igazán tömgenövelő, inkább szálkásító, és fogyós cucc! Ha lehet hozzáértők válaszát várom! Ja és Napi fél (azaz25mg), májvédővel jó-e lesz! 8hetes kúra! ELŐRE IS KÖSZI!
2012. márc. 12. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Más infót nem adtál meg...Hány éves vagy, mióta edzel, kaja mennyire van rendben, étrend, tápkiegek??

Ha ezeket tudjuk, többet tudunk segíteni.

2012. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! 23vagyok és 2éve edzem! Kajára nem nagyon figyelek oda,ehez még F2 full force tápkiegészítőt szedek! igazából a kérdésem az volt,hogy ez hogy hat a testemre...azt hallottam hogy inkább szálkásít,és feszesít,és kevés izmot hoz! Állítólag hasra nagyon jó,és levisz mindent! előre is köszi az infot!
2012. márc. 13. 11:19
 3/3 anonim válasza:
elviszi a pénzed ha nem értesz hozzá
2013. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!