Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » CSapott ütés? Szerintetek...

Lee12 kérdése:

CSapott ütés? Szerintetek utcán nem veszélyes?

Figyelt kérdés
mert boxkesztyűben nem fáj mivel az párnázott de puszta kézzel igen fájdalmas(nem is bütykökkel találsz) és teljesen nem is lehet ökölben a kezed mivel a nagyujjad útban van
2012. márc. 13. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
he?
2012. márc. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez elég értelmetlen kérdés volt. Minden ütés fáj, ha nem kesztyűbe vagy.
2012. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem, mire gondolsz, és de, szerintem veszélyes az ütőre nézve az utcán a csapott ütés. Másfelől szerintem a csapott ütés a legértelmetlenebb technikák egyike. A karod előre irányuló lendületének nagy része elvész, miközben a karod kinyújtása után egy kis hajlítással oldalról beütsz egyet. Ehelyett sokkal értelmesebb és gyorsabb ezzel az erővel egyenest ütni, vagy szurkálni.
2012. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát az első kettőnek magára az ütésre gondoltam hogy ezt szerintem kesztyű nélkül nem is lehet ütni mert az ujjaid eltörnek

amúgy nekem egyenes után a kedvenc ütésem, arra jó szerintem ha 2 egyenes után az ellenfél kettős fedezéket vesz fel akkor oldalról rácsaphatsz eggyet és nem kell közel menned hozzá mint pl horognál

amúgy igazad van hogy elvész az erő de ha látod rajta hogy nem nézi mit ütsz csak fölveszi a kettős fedezéket akkor lehet szélesebb ívben is ütni(veszélyes de ha gyors vagy akkor nem veszélyes, sok gyakorlás)

csak azért érdekel a kérdés mert én nem akarok utcán verekedni de ha kéne akkor egyenesen kívül más távolsági fegyverem is elgyen(belharcot utálom emiatt horog meg felütés offos)

2012. márc. 16. 01:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kettős fedezéket nem szokás használni az utcán, ha pedig valaki mégis megteszi, rosszul teszi. Ha valaki kettős fedezékbe vonul, nem kell csapott. Vágj csak be még néhány egyenest a bütyköddel az alkarjára! Egy életre megtanulja, hogy ne használja az utcán ezt a blokkot.
2012. márc. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vágj csak be még néhány egyenest a bütyköddel az alkarjára! Egy életre megtanulja, hogy ne használja az utcán ezt a blokkot."


Nem hiszem, hogy egy verekedésben jártas embert, akit nem egyszer ütöttek meg ez különösképpen meg fog hatni.

2016. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!