Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos lehet hosszú távon a...

Hatásos lehet hosszú távon a Rubint Réka torna DVD?

Figyelt kérdés

3 hete diétázom a 90 napos diétával, és naponta 40 percet tornázom átlagban.

A torna 20 perces blokkokra van felosztva, van súlyzós gyakorlat, combfeszesítő, csípő és popsiformálás, illetve hasizom, ez 4x20 perc, ebből naponta 2x20 percet szoktam.

Variálom a gyakorlatokat, de leginkább a csípő-popsi, illetve hasizmot szoktam csinálni.


A diétát mintegy életmódváltásként kezdtem el, és hosszú távon szeretnék tornázni is, így szeretnék élni.


Hosszútávon lehet ezzel fogyni többet?

3 hete kezdtem, és már 5 kg lement, de még 20 kg-ot le kell adnom.

Sikerülhet hosszútávon?


2012. márc. 15. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

rémesen rossz útra tévedtél.

2012. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hülyeség amit csinálsz. én vagy fél évig rékáztam meg betartottam az étrendet, és ingadozott a sulyom, és egyre dagadtabb lettem:D. télen elkezdtem a PILATES edzéseket, amiket youtuben találtam. heti 3-4x 30 percet tornáztam, valamint nem ettem édeséget, és 6 után semmit. és ugy sikerült 7 kilot fogynom pár hét alatt... és akérmenynit ennék most az már nem jön fel többé rám:D kezdj valamit magaddal, mert ez rossz!
2012. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én a 90 naposra írtam,hogy alapjaiban rossz terv,nem az edzésére,ami elmegy.

egyébként meg aki ilyen 6 után nem evő,annak alapból nem kellene tanácsokat osztogatnia,mert mindenki tudja,hogy gőze nincs semmiről.

2012. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!