Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt vegyek?

Milyen tömegnövelőt vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig fehérjét vettem(myofusion, on,syntha6) de úgy döntöttem, hogy kicsit betöltök. Elég könnyen hízok. Milyen tömegnövelőt ajánlanátok? Gondolkoztam a 2.7 kilós gaspari real masson, de a jumbo is szóba jött (zöld), de másra is vevő lennék. Mit ajánlottok? 11 ezertől nem nagyon akarnék többet költeni
2012. márc. 15. 20:29
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, hogy van még kreatin-monohidrátom, 5grammot hozzáadnék a tömegnövelőhöz edzés után.
2012. márc. 15. 20:31
 2/7 anonim ***** válasza:
ha könnyen hízol, sztem inkább a sárga kis elefánt kell a zöld helyett. bár úgyis fognak ajánlani valami olcsóbbat :)
2012. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bbuilding ***** válasza:

Ez az egyik legjobb sovány izomtömegnövelő: MHP Up Your Mass. Csak minőségi szénhidrátokat tartalmaz cukor nélkül.


[link]

2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a real massról vélemények?
2012. márc. 16. 06:17
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt az up your masst én is néztem. a gond az, hogy drága nagyon
2012. márc. 16. 06:17
 6/7 A kérdező kommentje:
A témában tapasztaltabb ember válaszát várom.
2012. márc. 16. 08:46
 7/7 bbuilding ***** válasza:

Ebben a kategóriában az Up your Mass van a legjobb árban. 2.27kg kiszerelés 17 adagot tartalmaz. A Real Mass is top kategória 2.7kg kiszerelés 18 adagot tartalmaz.


Ha ebben a kategóriában a legjobbat akarod akkor az a

BSN True Mass(2.6kg kiszerelés 18adag) ill. Dymatize Elite Mass(4.5kg kiszerelés 30adag).


[link]


[link]

2012. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!