Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelöt illetve...

Milyen tömegnövelöt illetve fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok elég vékony testalkatú, és elkezdtem edzeni viszont nemtudom hogy milyen fehérjét illetve tömegnövelöt kéne szednem. Valami olyan tömegnövelő és fehérje kéne aminek az íze elviselhető. Tudtok ilyet mondani? esetleg tapasztalat?

2012. márc. 15. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is az étrendet tedd alapból rendbe. Legyen 2-2,5g/testtömeg kg fehérje és 5-6g/testtömeg kg ch.

Vehetszt tömegnövelőt is, de szerintem inkább vegyél fehérjét (pl. vpx syngex, mutant whey, myofusion) és edzés után ehhez még tegyél 40-50 g dextrózt. A proteint még a reggeli zabhoz is teheted.

2012. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
napi 1 kiló rizs,meg 4-6 csirkecomb.
2012. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tápkieg előtt inkább tedd rendbe az étrended, mert ha nem teszed, akkor csak kihajigálod a pénzt az ablakon
2012. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!