Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kaloria szamitas meg nem az...

FranCicu kérdése:

A kaloria szamitas meg nem az erosegem ezert szeretnek tanacsot kerni, hogy mennyire kene beallitanom a napi kaloria fogyasztasomat?

Figyelt kérdés
Helo mindenki, epp most szamoltam ki, hogy 19 evesen 55 kiloval a minimalis kaloriafogyasztasomnak 1304,5 kcalra jon ki amit ha 3 etkezesre szamolok szet 434,83, ha pedig 2re akkor 652,25re adja ki . Mindenesetre csak most kezdek el foglalkozni komalyabban a edzessel . Ami azt jelenti h szeretnem eloszor is a cirka 2-3 kilo feleslegemet ledobni es egy csepett izmosodni . Ha kerhetnem edzesben jaratos szemelyek velemenyere lennek kivancsi koszonom elore a valaszokat franci 19/L
2012. márc. 15. 20:38
 1/7 anonim válasza:
csak 1 x egyél 1 nap zöldséget vagy pl túrot csináld 7 14 napig ez hatásos
2012. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rezk0o ***** válasza:

1. válaszoló megakar téged ölni

aerob mozgás súlyzós edzés és szálkásító étrend a megoldás, nem napi egyszer kazein zabálás

2012. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat igyis mar csak ketszer eszek .am elnezest de megkerdezhetnem h mi az a kazein errol meg nem hallottam. egy idoben l-carnitinoztam eleg szep eredmenyt hozott mert koncentralt volt.
2012. márc. 15. 21:09
 4/7 Rezk0o ***** válasza:
kazein túróban van, fehérje, lényeg, hogy lassú felszívódása miatt este lefekvés elött edd! Ezenkívül 3g fehérje/testsúly kg az azt jelenti, hogy napi 150gramm fehérje, ch-t meg az szerint egyél, hogy mennyire vagy hízékony, a lényeg, hogy több energiát égess el mint amennyit beviszel és súlyzós edzés +aerob mozgás. Carnitinhoz nemtudok hozzászólni soha nem szálkásítottam még :)
2012. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rezk0o ***** válasza:
de egy csomó dolgot kihagytam, olvasgass a neten, de ne a nök lapját!
2012. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rezk0o koszonom szepen a valaszaidat, most jol jonnek a tanacsok :) nem nagyon szoktam noklapjat olvasni de kossz a tippet :D
2012. márc. 16. 09:31
 7/7 Rezk0o ***** válasza:
nincs mit :) [link] tessék itt egy tipp itt tájékozódhatsz
2012. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!