Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Aminosavat szedjek?

Milyen Aminosavat szedjek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne annyira ebbe a dologba.

Épp tömegnövelek.

Akarok egy olyan Aminot ami jó is és nem is vészes az ára annyira! :)

Láttam van porban is meg tablettába is.

Jöhet mind2 fajta amit ajánlatnátok!



2012. márc. 16. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Biotech Usa Amino St 2300, vagy Amino st 5300..
2012. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már valaki a márkaneveket sorolja, meg elsőnek az árát nézi, sosem azt hogy miből áll, stb.... akkor az már régen rossz. Lehet ugye a komlex spektrumú amino, ami nem valami olcsó zselatinból nyert. Aztán lehet csak EAA-kat kiválasztani vagy BCAA-kat, vagy még specifikusabban L-leucin, HMB. Aztán a választáskor esetleg, energizálásra is figyelve Beta Alanin, Citrulin Malate, s lehetne sorolni.


A márka nevek felsorolása azért nem szerencsés, mert pl. L-glutamin (alap) megvehetem agyon reklámozott amcsi és egyébb márka név alatt gigászi áron, megvehetem alapanyag szinten fele annyiért is. Ugyan az vonatkozik az EAA, BCAA és egyébb aminokra is.

2012. márc. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!