Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a feherje...

Timtimi kérdése:

Mit gondoltok errol a feherje porrol?

Figyelt kérdés

Lehetoleg ch es zsir nelkulit keresek, dieta es edzes melle, sulyvesztes celjabol....

[link]


2012. márc. 16. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ha valakit érdekel, én tudok szerezni 90 százalékos natúr tejsavó izolátumot 1kilós polybag-ban. 6000 pesti, belvárosi átvétellel. Eredeti csomagolású, akit érdekel, írjon.


Van még kilós kiszerelésben kazein, tejfehérje, szójaprotein izolátum, palatinose. 2 kilós csomagban maltodextrin, dextróz.


tejsavóprotein is van, Egyedi kiszerelésben is akár. minimum 0.5 kiló.

2012. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tenyleg jok, koszonom a linket....ezt az ISO-t majdnem megrendeltem, de az ilyenek, hogy genetikailag modositott szoja......nah nalam ez kizaro ok.....csupa jo dolgot kuldtok amugy es nagyon halas vagyok, csak valami olyasmit keresek ami lehetoleg nulla vagy nagyon keves ch es zsir, emellett termeszetes, mondjuk steviaval van edesitve...,mint pl. [link]
2012. márc. 17. 06:43
 13/15 G'sX ***** válasza:
még mindig nem érted timi, a legtöbb zsírt és ch-t tartalmazó proteinekben is alig van zsír és ch, semmiben nem befolyásolja a diétádat, bármelyik mezei tejsavó protein jó lesz, persze ha ennyi felesleges pénzed van akkor vegyél olyat
2012. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ok...ezt ertem, de ha mondjuk akarmelyik alacsony ch-tartalmut veszem is meg, akkor sem talalok olyat amelyik ne aspartammal, sucralozzal es hasonlo gyonyorusegekkel lenne edesitve.....van egy kis pajzsmirigy problemam, ezert nalam az edesitoszerek es a szoja tilto listan van.....
2012. márc. 18. 08:17
 15/15 G'sX ***** válasza:
dymatize all natural whey
2012. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!